Telefons uzziņām:
+371 66917171
Mūsu galvenā specializācija ir:
NATO TEMPEST produkti un SDIP-27 pakalpojumi Apskatīt visus pakalpojumus

Mobilo tālruņu un citu iekārtu analīze

Mūsdienu mobilajām ierīcēm ir daudz attālās pārvaldības funkcijas, tostarp pilnīga tālruņa un SIM/USIM kartes datu dzēšana.

Mēs konstruējam izmeklēšanas telpas un kastes tiesu ekspertīzēm, lai nepieļautu ierīces sazināšanos ar ārpasauli.

Pārmaiņas mobilo tālruņu izmēros un darbībā notiek ļoti ātri (Google Glass), tāpēc izmeklētājam vislabāk tālruni ir ņemt līdzi izmeklēšanas telpā. Šādā gadījumā nepieciešams Faradeja būris ar slēdzeni, lai darbiniekam ieejot telpā, tā durvis ir aizslēgtas.

Tāpat, tālruņus var novietot pilnībā ekranētās atsevišķās kastēs, kuras var glabāt zem sprieguma, lai atgūtu visus iespējamos mobilā tālruņa, SIM/USIM karšu un iespējamo atmiņas karšu datus. Transportēšanas laikā ir svarīgi, lai bāzes stacija neizveido kontaktu ar tālruni un tālrunis netiek izslēgts. Transportēšanas nolūkiem mums ir speciālas ekranētas transportēšanas kastes, kurām būtu jābūt katrā policijas transportlīdzeklī.

Gadījumā, ja mobilo tālruni nav iespējams atgūt no cietušā, var izmantot mūsu speciālās segas cietušā apsegšanai, kas neļauj tālrunim izveidot savienojumu pirms tas ir novietots ekranētā kastē un transportēts uz laboratoriju, nodrošinot tālruņa kā pierādījuma pieņemšanu tiesā.

Dati, kurus ir svarīgi saglabāt:

  • Sastādītos numurus, neatbildētos un saņemtos zvanus, to laiku un ilgumu;
  • Tādus ziņojumus kā SMS, WhatsApp c. ar ziņojumu laikiem;
  • Kontaktus un to tālruņu numurus;
  • Tādus datus kā e-pasta adreses, dzīvesvietu adreses;
  • Slepenos kodus, bankas informāciju, PIN kodus, kredītkaršu numurus;
  • Datus par digitālajiem maksājumiem;
  • Attēlus un citus grafiskos datus.

Juridiskās firmas un tiesībaizsardzības amatpersonas apzinās, ka ir svarīgi saņemt visus šos datus un ka šie dati var būtiski ietekmēt tiesas lēmumu.

Produkcija

Pakalpojumi

Kontakti

Jaunākie Produkti

Sazinies ar Mums